Eşya depolama Fiyatları – Anıltur Eşya Depolama

Eşya Depolama Fiyatları
Evinizi yada ofisinizi depolamadan öncü Anıtur depolama ekspertizi evinize gelerek gereken incelemeyi yapar. Eşya miktarı, Depolama alanı tespit edilir, İstanbul uygun mevki ve fiyatları konusunda detaylar çıkartılır.
Ekspertizin amacı depolanmayı istenilen malzemenin kaç araçla ne kadar ambalaj malzemesinin ve kaçkişilik elleman grubunun getirileceğini belirlemektir..
İnceleme yapıldıktan sonra Anıtur depolama elemanları ve ekip şefiyle gelinir. İlk etapta mobilya beyaz eşya ve elektıronik malzemelerin demontesi yapılır. Daha sonra evde bulunan kırılacak eşyaların kitapların ve süs eşyalarının kolilenmesi yapılır bütün kolilerin üst kısımlarını içindeki malzeme ve hangi odaya ait olduğu yazılır.

Ambalaj ve kolileme bitikten sonra eşyalar araca taşınmaya başlar bu esnada ekip şefimiz eşya listesi tutmaktadır bütün eşyalar araca yüklendikten sonra yapılan eşya listesi karşılıklı imzalanır bir nusası firmamızda bir nusasıda eşya sahibinde kalır ve böylece sağlıklı bir şekilde eşyalarınızı teslim edersiniz tabi iş burda bitmiyor birde depoda yerleştirilmesi için eşyalar Depoya gelir eşyalar önce altlarına palet konulur daha sonra düzgün bir şekilde size ayrılmış bölüme indirilir bütün eşyalar konulduktan sonra tekrar etrafı kapatılır ve enson işlem size ayrılan bölümün kapsına eşya sahibinin ismini soyismini ve eşya giriş tarihi asılarak işlem tamamlanır..

DEPOLARIMIZ 7/24 SAAT GÜVENLİK ELEMANLARIYA KORUNMAKTADIR…